11/10/2006 zdroj:michaelwsmith.com

Stand Video

Na stránkách michaelwsmith.com se můžete podívat na úvodní video k novému albu STAND!


8/9/2006 zdroj:gimel.cz

Píseň M.W.Smitha v HITPARÁDĚ!!!

Píseň "All In The Serve" ze soudracku k filmu The Second Chance, byla nominována do hitparády "Křesťanský hit měsíce", pro soutěžní období Září 2006 Takže HLASUJTE!!!


8/9/2006 zdroj:michaelwsmith.com

Nové album - Stand

6. listopadu 2006 vyjde nové album Stand. Bude obsahovat 11 písní, na kterých se mj. podílel i Martin Smith z Delerious?. Píseň "Stand" můžete slyšet i na albu "United We Stand" od Hillsong United. Album si můžete poslechnou na: michaelwsmith.com


20/8/2006 zdroj:gimel.cz

Hudební novinky v ČR

Do ČR konečně dorazil soundtrack k filmu "The Second Chance" a dual disk alba "Healing Rain" :) Více informací najdete v internetové prodejně gimel.cz.


12/6/2006 zdroj:delirious.webzdarma.cz; delirious.co.uk

Michael W. Smith & Martin Smith

Michael W. Smith si pozval Martina Smitha z Delirious? k sobě do Nashville k spolupráci na písni Grace. Smithové tvořili již na minulém albu M.W.Smith - Healing Rain. Jednalo se o tyto tři písně: Healing Rain, Here I Am a All I Want. Už teď je jisté, že na konci roku 2006 vyjde album se songem Grace.


25/5/2006 zdroj:michaelwsmith.com

Michael W. Smith chystá nový projekt !!!

"… I´ve been in the studio working on the new project." - Tato věta je napsaná na Michaelových oficiálních stránkách. O jaký projekt půjde, to nikdo neví, ale na podzim 2005 v rozhovoru pro qctimes.net uvedl, že by chtěl udělat víc instrumentálních projektů jako bylo například album Freedom a z koncertů připomněl koncerty typu "praise & worship" (alba Worship a Worship Again). No tak uvidíme s čím příjde...


25/5/2006 zdroj:michaelwsmith.com

Ryan - Michaelův syn - měl svatbu

Ryan Whitaker se před nedávným časem oženil. Čím přesně Ryan Whitaker je, to nevíme, ale víme že u Rocketown records, tedy u vydavatelství svého otce, vydal sólovou desku, režíroval Michaelův videoklip Signs (z alba The Second Decade) a podílel se na projektu "Ultimate Music Makeover - Songs Of Michael W. Smith"


Stránky: 1| 2

25/3/2006

Fotogalerie

Nyní jsem doplnili fologalerii s fotkami z jmenování M.W. Smitha do "prezidentské rady" (the President's Council on Service and Civic Participation) George Bushe.


7/3/2006 zdroj:michaelwsmith.com

The Second Chance

Okolo 400 herců, zpěváků, hudebních a filmových pracovníků a ostatních pozvaných hostů navštívilo 17. února světovou premiéru filmu "The Second Chance", kde se v hlavní roli představil Michael W. Smith. (Omlouváme se za poměrně zpožděnou zprávu)


11/2/2006 zdroj:grammy.com

Michael nevyhrál...

Michael, za album Healing Rain, které bylo nominováno na Grammy v kategorii Best Pop/Contemporary Gospel Album, neuspěl. Místo něj vyhráli Casting Crowns. Tak snad příště, Michaele!....


28/1/2006 zdroj:gimel.cz

Worship Dual Disc

Na stránakách Gimel.cz si můžete koupit CD Worship - Dual Disc. Je to album živých chval ve formě Dual Discu - tedy z jedné strany hudební CD a z druhé strany DVD, které obsahuje celé album v 5.1 surround a PCM stereo, videozáznam dvou písní z koncertu, rozhovory s M.W.Smithem a Donem Moenem, trailer k filmu The Second Chance..


Stránky: 1| 2 | 3Nahoru

© Copyright 2005 - 2011 www.michaelwsmith.wz.cz
autor webu: Pavel Medek e-mail redakce: info@michaelwsmith.wz.cz